Prekyba binariniais opcionais yra rizikinga
NextOption apgaulė – naudoja vogtus klientų duomenis
Semion Sabonis
Pastaruoju metu įvyko visa virtinė atvejų, kai binarinių opcionų prekybininkai iš binarinių opcionų brokerio atstovo, pas kurį niekada nebuvo užsiregistravę, sulaukdavo skambučių. Kaip neseniai sužinojome, šiuo metu šie brokeriai taip pat su įvairiais klientais susisiekia el. paštu. Vienas šių brokerių – NextOption. NextOption apgaulė nebūtų paaiškėjusi, jeigu vienas iš mūsų darbuotojų nebūtų iš jų gavęs... Skaitykite daugiau
Pastaruoju metu įvyko visa virtinė atvejų, kai binarinių opcionų prekybininkai iš binarinių opcionų brokerio atstovo, pas kurį niekada nebuvo užsiregistravę, sulaukdavo skambučių. Kaip neseniai sužinojome, šiuo metu šie brokeriai taip pat su įvairiais klientais susisiekia el. paštu. Vienas šių brokerių - NextOption. NextOption apgaulė nebūtų paaiškėjusi, jeigu vienas iš mūsų darbuotojų nebūtų iš jų gavęs el. laiško, nors niekada nebuvo pas juos užsiregistravęs. Visai tai NextOption apgaulę daro rimta, nes ji apima duomenų pažeidimą, kišimąsi į privatumą bei kitą neteisėtą veiklą. Siekiant visus klientus įspėti apie šią apgaulę, NextOption apžvalga bus greitai publikuota Fair Binary Options (FBO) svetainėje. Fair binary Options padarė viską, ką gali, kad tik nuo tokių apgaulių apsaugotų savo klientų privatumą ir savo personalą. Ir toliau stebėsime šį klausimą, ir pridėsime po naują apžvalgą apie NextOption su atitinkamais įspėjimais. Visi prekybininkai turi žinoti apie šią NextOption apgaulę. Pridėjome nepageidaujamo laiško nuotrauką. Nei mūsų kolega kada jungėsi prie NextOption, nei rašė apžvalgą apie NextOption, nei kada nors lankėsi NextOption svetainėje. Tai reiškia, kad sukčiai brokeriai perka vogtas duomenų bazes - ar tai būtų aktyvios, ar neveikiančios paskyros. NextOption apgaulė peržengia šio atvejo ribas, nes gali sunaikinti visos binarinių opcionų pramonės reputaciją ir panaikinti tai, dėl ko keletą pastarųjų metų kovojo Fair Binary Options ir panašios svetainės – skaidrus ir teisingas elgesys su visais binarinių opcionų prekeiviais. Neteisėta NextOption veikla griauna visų brokerių gerą reputaciją. Į duomenų apsaugą turėtų būti atsižvelgiama itin rimtai, nes tai klientų pasitikėjimo brokeriais pagrindas. Šlamšto siuntinėjimas ir skambinimas žmonėms yra neteisėti ir labai toli nuo geros bet kokio verslo praktikos. Šio pobūdžio veikla bus paminėta mūsų NextOption apžvalgoje. Geriausia, ką galime patarti savo skaitytojams, tai laikytis FBO patvirtintų brokerių. Siekdami be jokios apgaulės mėgautis gera prekybos binariniais opcionais patirtimi ir gera duomenų apsauga,  turėtumėte rinktis tokius brokerius, kaip CherryOption.

NextOption apgaulė – naudoja vogtus klientų duomenis

Pastaruoju metu įvyko visa virtinė atvejų, kai binarinių opcionų prekybininkai iš binarinių opcionų brokerio atstovo, pas kurį niekada nebuvo užsiregistravę, sulaukdavo skambučių. Kaip neseniai sužinojome, šiuo metu šie brokeriai taip pat su įvairiais klientais susisiekia el. paštu. Vienas šių brokerių – NextOption. NextOption apgaulė nebūtų paaiškėjusi, jeigu vienas iš mūsų darbuotojų nebūtų iš jų gavęs el. laiško, nors niekada nebuvo pas juos užsiregistravęs. Visai tai NextOption apgaulę daro rimta, nes ji apima duomenų pažeidimą, kišimąsi į privatumą bei kitą neteisėtą veiklą. Siekiant visus klientus įspėti apie šią apgaulę, NextOption apžvalga bus greitai publikuota Fair Binary Options (FBO) svetainėje. Fair binary Options padarė viską, ką gali, kad tik nuo tokių apgaulių apsaugotų savo klientų privatumą ir savo personalą. Ir toliau stebėsime šį klausimą, ir pridėsime po naują apžvalgą apie NextOption su atitinkamais įspėjimais. Visi prekybininkai turi žinoti apie šią NextOption apgaulę. Pridėjome nepageidaujamo laiško nuotrauką.

Nei mūsų kolega kada jungėsi prie NextOption, nei rašė apžvalgą apie NextOption, nei kada nors lankėsi NextOption svetainėje. Tai reiškia, kad sukčiai brokeriai perka vogtas duomenų bazes – ar tai būtų aktyvios, ar neveikiančios paskyros. NextOption apgaulė peržengia šio atvejo ribas, nes gali sunaikinti visos binarinių opcionų pramonės reputaciją ir panaikinti tai, dėl ko keletą pastarųjų metų kovojo Fair Binary Options ir panašios svetainės – skaidrus ir teisingas elgesys su visais binarinių opcionų prekeiviais.

Neteisėta NextOption veikla griauna visų brokerių gerą reputaciją. Į duomenų apsaugą turėtų būti atsižvelgiama itin rimtai, nes tai klientų pasitikėjimo brokeriais pagrindas. Šlamšto siuntinėjimas ir skambinimas žmonėms yra neteisėti ir labai toli nuo geros bet kokio verslo praktikos. Šio pobūdžio veikla bus paminėta mūsų NextOption apžvalgoje.

Geriausia, ką galime patarti savo skaitytojams, tai laikytis FBO patvirtintų brokerių. Siekdami be jokios apgaulės mėgautis gera prekybos binariniais opcionais patirtimi ir gera duomenų apsauga,  turėtumėte rinktis tokius brokerius, kaip CherryOption.

Top 10 brokerių sąrašas

 • Broker
 • Premija
 • Didžiausia grąža
 • Apžvalga
 • small logo picture
 • €100
 • 89%
 • FXMasterBot
 • IQoption Small Logo
 • €10
 • N/A
 • IQoption
 • 24Option Logo Small
 • €100
 • -
 • 24Option
 • uTrader Small Logo
 • €200
 • 85%
 • uTrader