Prekyba binariniais opcionais yra rizikinga
Iš EZTrader atimtas CySEC leidimas
Semion Sabonis
Praėjus kažkiek laiko, Fair Binary Options apie pas EZTrader binarinių opcionų brokerį tykančius pavojus pradėjo įspėti prekybininkus. Tai dar vienas mūsų beprecedenčio įsipareigojimo – sąžiningumo binarinių opcionų rinkoje skatinimo – patvirtinimas. Leistinas tik aukštų standartų bendravimas su klientais, o apgavikai yra vadinami taip, kaip patys nusipelnė! Kol CySEC pikti, užtikrinama geresnė brokerių elgesio kontrolė. EZTrader... Skaitykite daugiau
Praėjus kažkiek laiko, Fair Binary Options apie pas EZTrader binarinių opcionų brokerį tykančius pavojus pradėjo įspėti prekybininkus. Tai dar vienas mūsų beprecedenčio įsipareigojimo - sąžiningumo binarinių opcionų rinkoje skatinimo - patvirtinimas. Leistinas tik aukštų standartų bendravimas su klientais, o apgavikai yra vadinami taip, kaip patys nusipelnė! Kol CySEC pikti, užtikrinama geresnė brokerių elgesio kontrolė. EZTrader atvejis parodo, kodėl gali praeiti šiek tiek laiko, kol reguliuotojai imsis veiksmų. Fair Binary Options buvo tarp pirmųjų įspėjančių apie klientų neigiamas patirtis su EZTrader. Šie teisingo elgesio su klientais pažeidimai apėmė prekybą klientų vardu, kuri yra draudžiama, ir pinigų klientams negrąžinimą. Galite daugiau paskaityti apie šį atvejį, apie mūsų svetainės pastangas padėti klientui. Tik dabar CySEC pamatė neteisėtą EZTrader elgesį ir atėmė iš jų licenciją. Per tą laiką šis brokeris sugebėjo išaugti iki tokio netinkamo elgesio, jog manome, kad jau šiek tiek per vėlu. Kaip minėta, tai dar vienas Fair Binary Options binarinių opcionų rinkoje pasiekto sąžiningumo įrodymas. Įtardama EZTrader motininę įmonę, WGM Services Ltd rimtais investicinių paslaugų ir veiklos bei reguliuojamų rinkų teisės pažeidimais, būtent Kipro vertybinių popierių ir biržos komisija sustabdė jos leidimą. WGM įtariama pažeidusi ne vieną, bet tris minėto įstatymo skyrius. Pažeidimai apima su pagrindiniais veiklos reikalavimais susijusius skirsnius, apimančius klientų lėšas, 4 teisės skyrius „Klientų lėšų apsauga“, kuri numatyta 2012 m. DI144-2007-01 direktyvoje. Kiti du skirsniai: skyrius 67, „Lėšų valdymas“, 2012 m. investicinių įmonių kapitalo pakankamumo įstatymas ir direktyva DI144-2007-05. Skyrius 69, „CIFs didžiuliai nuostoliai“, 8 teisės skyrius, ΙΙΙ direktyvos DI144-2007-06 dalis, 2012 m. CIFs pranešimas apie didžiulius nuostolius. Pagal Komisijos pranešimą (PDF), WGM Services Ltd negali teikti jokių investicinių paslaugų ir pageidaujant klientui privalo uždaryti visas jų atviras pozicijas, o jiems grąžinti visas jų lėšas bei uždirbtus pinigus. Dar kartą visiems prekybininkams patariame lėšų nevesti į EZTrader. Žinoma, visi skaitytojai kviečiami Fair Binary Options pranešti apie bet kokius pažeidimus, su kuriais jie gali susidurti pas bet kurį iš mūsų brokerių.

Iš EZTrader atimtas CySEC leidimas

Praėjus kažkiek laiko, Fair Binary Options apie pas EZTrader binarinių opcionų brokerį tykančius pavojus pradėjo įspėti prekybininkus. Tai dar vienas mūsų beprecedenčio įsipareigojimo – sąžiningumo binarinių opcionų rinkoje skatinimo – patvirtinimas. Leistinas tik aukštų standartų bendravimas su klientais, o apgavikai yra vadinami taip, kaip patys nusipelnė!

Kol CySEC pikti, užtikrinama geresnė brokerių elgesio kontrolė. EZTrader atvejis parodo, kodėl gali praeiti šiek tiek laiko, kol reguliuotojai imsis veiksmų. Fair Binary Options buvo tarp pirmųjų įspėjančių apie klientų neigiamas patirtis su EZTrader. Šie teisingo elgesio su klientais pažeidimai apėmė prekybą klientų vardu, kuri yra draudžiama, ir pinigų klientams negrąžinimą. Galite daugiau paskaityti apie šį atvejį, apie mūsų svetainės pastangas padėti klientui.

Tik dabar CySEC pamatė neteisėtą EZTrader elgesį ir atėmė iš jų licenciją. Per tą laiką šis brokeris sugebėjo išaugti iki tokio netinkamo elgesio, jog manome, kad jau šiek tiek per vėlu. Kaip minėta, tai dar vienas Fair Binary Options binarinių opcionų rinkoje pasiekto sąžiningumo įrodymas.

Įtardama EZTrader motininę įmonę, WGM Services Ltd rimtais investicinių paslaugų ir veiklos bei reguliuojamų rinkų teisės pažeidimais, būtent Kipro vertybinių popierių ir biržos komisija sustabdė jos leidimą. WGM įtariama pažeidusi ne vieną, bet tris minėto įstatymo skyrius.

Pažeidimai apima su pagrindiniais veiklos reikalavimais susijusius skirsnius, apimančius klientų lėšas, 4 teisės skyrius „Klientų lėšų apsauga“, kuri numatyta 2012 m. DI144-2007-01 direktyvoje. Kiti du skirsniai: skyrius 67, „Lėšų valdymas“, 2012 m. investicinių įmonių kapitalo pakankamumo įstatymas ir direktyva DI144-2007-05. Skyrius 69, „CIFs didžiuliai nuostoliai“, 8 teisės skyrius, ΙΙΙ direktyvos DI144-2007-06 dalis, 2012 m. CIFs pranešimas apie didžiulius nuostolius.

Pagal Komisijos pranešimą (PDF), WGM Services Ltd negali teikti jokių investicinių paslaugų ir pageidaujant klientui privalo uždaryti visas jų atviras pozicijas, o jiems grąžinti visas jų lėšas bei uždirbtus pinigus. Dar kartą visiems prekybininkams patariame lėšų nevesti į EZTrader. Žinoma, visi skaitytojai kviečiami Fair Binary Options pranešti apie bet kokius pažeidimus, su kuriais jie gali susidurti pas bet kurį iš mūsų brokerių.

Top 10 brokerių sąrašas

 • Broker
 • Premija
 • Didžiausia grąža
 • Apžvalga
 • small logo picture
 • €100
 • 89%
 • FXMasterBot
 • IQoption Small Logo
 • €10
 • N/A
 • IQoption
 • 24Option Logo Small
 • €100
 • -
 • 24Option
 • uTrader Small Logo
 • €200
 • 85%
 • uTrader