Prekyba binariniais opcionais yra rizikinga

Binarinių Opcionų Vadovas

Fair Binary Options Guide sekcija yra viena geriausių vietų internete, kur galite gauti visą informaciją apie binarinius opcionus. Mes nuolatos dirbame tam, kad galėtume perteikti mūsų pačių patirtį binarinių opcionų rinkoje šioje sekcijoje ir geriau padėtumėme bendruomenei. Šioje skiltyje prekiautojai ras straipsnius apie:

Pagrindinė šio gido paskirtis – parodyti klientams vienas geriausių strategijų ir blogiausias situacijas binariniuose opcionuose, kartu su pagrindine reikalinga informacija, kuri yra būtina norint pradėti sėkmingai prekiauti binariniais opcionais.

Binariniai Optcionai įžanga

Binariniai opcionai yra opcionai, kurie suteikia fiksuotą galiojimo laiką su fiksuotu išmokėjimu. Tai yra taip arba ne spėjimas. Spėjama ar nustatyta, tam tikros rinkos, kaina bus lygi, mažesnė ar didesnė negu užfiksuota kaina, tam tikru laiku ateityje. Jeigu sekate finansines naujienas ir norite kasdien pasipelnyti iš savo turimų žinių – opcionai yra tobuli jums. Keletas mūsų straipsnių norint pradėti:

Tai taip pat geras ir nebragus būdas pradėti prekiauti prieš perkant akcijas ar žaliavas patiems. Binariniai opcionai yra prekiavimo būdas tik su dviem galimas rezultatais. Paprasčiausiai, sandoris yra rinkos krypties, mėnesio, savaitės, dienos, valandos ar minutės pabaigoje, spėjimas. Jeigu esate teisus, jūsų atlygis yra $100 už partiją. Jeigu esate neteisus, jūsų atlygis yra $0. Taip arba ne situacija. Jūs galite pradėti prekiauti net ir su $100. Mes rekomenduojame įnešti pinigus tik tiems brokeriams, kurie yra rekomenduojami mūsų puslapyje tam, kad išvengtumėte apgavysčių ir neprarastumėte savo pinigų. Sužinokite apie tai daugiau mūsų straipsnyje apie binarinių opcionų apgavystes.

robot banner top 

Gaukite pagalbos ir patarimų iš mūsų straipsnių

Dauguma binarinių opcionų prekiavimo aspektų nėra apsakomi apibrėžime, kurį galtie rasti tekste žemiau. Dėl šios priežasties, mes stengėmės pristatyti binarinius opcionus straipsnių pavidalu, iš kurių, mūsų nuomone, kiekvienas yra svarbus.

Mes taip pat sulaukėme nemažai pagalbos iš spekuliantų, kurie nuolat su mumis susisiekia. Jiems labai įdomu skaityti mūsų binarinių opcionų gidą, nes dauguma jų yra naujokai, kuriems reikia pagalbos. Daug klientų, iš viso pasaulio, skaito mūsų gidus ir, kartais, klausia klausimų, kurie padeda mums tolimesnius binarinių opcionų pagalbinius straipsnius.

Tam, kad pamatytumėte mūsų binarinių opcionų gidų sąrašą, pažiūrėkite į straipsnių sąrašą esantį dešinėje. Šie straipsniai yra ten tam, kad padėtų prekeiviams su įvairiomis problemomis, kylančiomis prekiaujant opcionais. Daug spekuliantų nori išgirsti patarimų, kiti domisi kaip interpretuoti finansinę informaciją (daugiau apie tai Akademija skiltyje).

Kiti ieško informacijos apie binarinių opcionų prekiavimo prieinamumą savo valstybėse – dažniausiai JAV. Jungtinių Valstijų spekuliantai turi limituotą brokerių pasirinkimą dėl reguliacinių įstatymų.

Skaitykite daugiau apie JAV brokerius arba sužinokite, kurios agentūros reguliuoja binarinių opcionų prekybą.

Taip pat yra klientų, kurie nori sužinoti apie pagrindinius binarinių opcionų terminus. Gidų, kuriuos parengė mūsų darbuotojai, skaitymas padeda pradėti ir tobulėti dirbant su binariniais opcionais. Nepamirškite apsilankyti puslapio vietose, tokiose kaip

Screen-Shot-2015-01-28-at-12.28.451Binary Options Economic Calendar

Binarinių opcionų prekiavimas, turint atnaujintą reikiamą informaciją apie svarbiausius rinkos pasikeitimus, gali padaryti didžiulį skirtumą. Kiekvieną dieną paskelbiama daug ekonomikos ataskaitų ir daug spekuliantų laukia jų tam, kad pamatytų kaip kinta ekonomikos sąlygos, jų mėgstamiausios kompanijos pajamų augimas ar koks yra tolimesnės monetarinės politikos sprendimas palūkanų normos klausimu.

Visos šios ataskaitos ir kita informacija yra skelbiama Binary Options Economic Calendar. Jūs taip pat galite naudotis Akademija skiltimi tam, kad rastumėte geriausias strategijas ir galėtumėte tiksliau kapitalizuoti tam tikrus rinkos judėjimus. Su mūsų Binary Options Economic Calendar mes taip pat įtraukėme trumpą gidą kaip naudotis turimais duomenimis prekiaujant.

Trumpas Binarinių opcionų apibrėžimas

Binariniai opcionai yra opcionai, kurie suteikia fiksuotą galiojimo laiką su fiksuotu išmokėjimu. Tai yra “taip arba ne” spėjimas. Spėjama ar nustatyta, tam tikros rinkos, kaina bus lygi, mažesnė ar didesnė negu pasirinkta fiksuota kaina, tam tikru metu ateityje.

Pavyzdžiui, jūs spėjate, kad auksas bus prekiaujamas pigiau iki kitos savaitės galo. Kai akcijų rinka užsidaro savaitės pabaigoje jūs žinosite ar uždirbote pelno ar paturėte nuostolius. Jeigu prekiaujama už mažiau, negu tada kai atlikote spėjimą – jūs laimite; jeigu ne – pralošiate.

Jeigu nesate tikri kaip atlikti reikalingą analizę tam, kad galėtumėte sėkmingai prekiauti, apsilankykite mūsų strategijos skiltyje, ar paprasčiausiai pažiūrėkite kas siūloma automatiniame prekiavime.

robot banner top

Prekyba binariniais opcionais yra rizikinga

Top 10 brokerių sąrašas

 • Broker
 • Premija
 • Didžiausia grąža
 • Apžvalga
 • small logo picture
 • €100
 • 89%
 • FXMasterBot
 • IQoption Small Logo
 • €10
 • N/A
 • IQoption
 • 24Option Logo Small
 • €100
 • -
 • 24Option
 • uTrader Small Logo
 • €200
 • 85%
 • uTrader