Prekyba binariniais opcionais yra rizikinga
EZTrader – sukčiavimo istorija
Semion Sabonis
CySEC atšaukus EZTrader leidimą, Fair Binary Options įspėjimas pasirodė buvęs teisingas. 2013 m. rugpjūčio mėn. mūsų tinklalapis EZTrader pašalino iš brokerių sąrašo, nes nebegalėjome daugiau šio brokerio remti. Neteisėti veiksmai tapo per daug keisti, kad dar būtų galima svarstyti, kaip tikėjomės iš pradžių, jog tai gali būti klaida. Kaip mūsų skaitytojai gali matyti straipsnyje, į... Skaitykite daugiau
CySEC atšaukus EZTrader leidimą, Fair Binary Options įspėjimas pasirodė buvęs teisingas. 2013 m. rugpjūčio mėn. mūsų tinklalapis EZTrader pašalino iš brokerių sąrašo, nes nebegalėjome daugiau šio brokerio remti. Neteisėti veiksmai tapo per daug keisti, kad dar būtų galima svarstyti, kaip tikėjomės iš pradžių, jog tai gali būti klaida. Kaip mūsų skaitytojai gali matyti straipsnyje, į kurį juos nukreipėme, nors klientų vardu mums ir pavyko atgauti dalį lėšų, vėlesni įvykiai tik patvirtino mūsų įtarimą, jog EZTrader - nesąžiningas binarinių opcionų brokeris. Prekyba binariniais opcionais atsirado dėl nuostabių inovacijų, kurios milijonams žmonių leido prekiauti namuose, jiems paprasčiausiai apsilankant brokerių svetainėse. Nors prekybos binariniais opcionais sąsajos paprastumas ir patogumas vartotojui buvo pagrindiniai privalumai, faktas, kad prekybininkai ne visada būna tikri, kur perveda savo lėšas, buvo viena iš priežasčių, kodėl atsirado Fair Binary Options. Nuo įkūrimo bendradarbiavome su daugybe vertinamų binarinių opcionų brokerių. Daugelis jų ir šiandien yra mūsų partneriai. Kaip galite matyti iš mūsų brokerių sąrašo puslapyje skelbiamo teksto, turėjome ir neigiamos patirties. Tame puslapyje mūsų skaitytojai gali matyti iš sąrašo pašalintus brokerius, tarp kurių yra ir EZTrader. 2013 m. vasarą EZTrader dvejiems mūsų klientams atsisakė išmokėti kelias mažesnes pinigų sumas, todėl mes, kaip ir mūsų klientai, darėme prielaidą, kad tai tik organizacinė klaida. Kadangi EZTrader kolektyvas ir toliau neatsakinėjo į el. laiškus, klientai kreipėsi į mus, o mums tai pavyko išspręsti. Klientai atgavo savo lėšas – pinigų neišmokėjimo problema buvo išspręsta. EZ trader pašalinome, kai vos tik pasirodė pirmieji nusižengimo požymiai. Pasirodo, tai buvo geras sprendimas. Kaip jau buvo minėta, pagrindinis patvirtinimas kartu su CySEC pranešimu iš pradžių pasirodė keliomis dienomis vėliau. Tačiau dar prieš tai iš kito savo kliento sužinojome, kad ir jį apgavo EZTrader brokeris ir jis prarado dideles pinigų sumas. Šis asmuo dėl EZTrader apgaulės prarado $30,000. Dar blogiau, nes pagal mūsų turimus įrodymus, EZTrader pažeidė CySEC taisykles ir kliento vardu atliko sandorių už $1000 (parodyta kopijoje) ir prarado pinigus. Prekybininkas buvo labai nusivylęs, o EZTrader personalas įvairiai teisinosi, kodėl jie negali susisiekti (lūžusi telefono linija, liga, skrydžiai…). O susisiekę, jie net mėgino prakišti „eksperto“ patarimą ir apgauti klientą, kad šis dar daugiau investuotų. Deja, dešimtis tūkstančių JAV dolerių per EZTrader praradusiam klientui tai gerai nesibaigė. Siekiant užtikrinti, kad tai daugiau nepasikartotų, visiems klientams primygtinai rekomenduojame saugotis apgavysčių, laikytis nuo šio brokerio atokiai ir prekiauti tik su patikimais brokeriais, tokiais kaip BossCapital, RedWood, BancDeBinary ir kitais  FBO sąraše esančiais brokeriais.

EZTrader – sukčiavimo istorija

CySEC atšaukus EZTrader leidimą, Fair Binary Options įspėjimas pasirodė buvęs teisingas. 2013 m. rugpjūčio mėn. mūsų tinklalapis EZTrader pašalino iš brokerių sąrašo, nes nebegalėjome daugiau šio brokerio remti. Neteisėti veiksmai tapo per daug keisti, kad dar būtų galima svarstyti, kaip tikėjomės iš pradžių, jog tai gali būti klaida. Kaip mūsų skaitytojai gali matyti straipsnyje, į kurį juos nukreipėme, nors klientų vardu mums ir pavyko atgauti dalį lėšų, vėlesni įvykiai tik patvirtino mūsų įtarimą, jog EZTrader – nesąžiningas binarinių opcionų brokeris.

Prekyba binariniais opcionais atsirado dėl nuostabių inovacijų, kurios milijonams žmonių leido prekiauti namuose, jiems paprasčiausiai apsilankant brokerių svetainėse. Nors prekybos binariniais opcionais sąsajos paprastumas ir patogumas vartotojui buvo pagrindiniai privalumai, faktas, kad prekybininkai ne visada būna tikri, kur perveda savo lėšas, buvo viena iš priežasčių, kodėl atsirado Fair Binary Options.

Nuo įkūrimo bendradarbiavome su daugybe vertinamų binarinių opcionų brokerių. Daugelis jų ir šiandien yra mūsų partneriai. Kaip galite matyti iš mūsų brokerių sąrašo puslapyje skelbiamo teksto, turėjome ir neigiamos patirties. Tame puslapyje mūsų skaitytojai gali matyti iš sąrašo pašalintus brokerius, tarp kurių yra ir EZTrader.

2013 m. vasarą EZTrader dvejiems mūsų klientams atsisakė išmokėti kelias mažesnes pinigų sumas, todėl mes, kaip ir mūsų klientai, darėme prielaidą, kad tai tik organizacinė klaida. Kadangi EZTrader kolektyvas ir toliau neatsakinėjo į el. laiškus, klientai kreipėsi į mus, o mums tai pavyko išspręsti. Klientai atgavo savo lėšas – pinigų neišmokėjimo problema buvo išspręsta.

EZ trader pašalinome, kai vos tik pasirodė pirmieji nusižengimo požymiai. Pasirodo, tai buvo geras sprendimas. Kaip jau buvo minėta, pagrindinis patvirtinimas kartu su CySEC pranešimu iš pradžių pasirodė keliomis dienomis vėliau. Tačiau dar prieš tai iš kito savo kliento sužinojome, kad ir jį apgavo EZTrader brokeris ir jis prarado dideles pinigų sumas. Šis asmuo dėl EZTrader apgaulės prarado $30,000.

Dar blogiau, nes pagal mūsų turimus įrodymus, EZTrader pažeidė CySEC taisykles ir kliento vardu atliko sandorių už $1000 (parodyta kopijoje) ir prarado pinigus. Prekybininkas buvo labai nusivylęs, o EZTrader personalas įvairiai teisinosi, kodėl jie negali susisiekti (lūžusi telefono linija, liga, skrydžiai…). O susisiekę, jie net mėgino prakišti „eksperto“ patarimą ir apgauti klientą, kad šis dar daugiau investuotų.

Deja, dešimtis tūkstančių JAV dolerių per EZTrader praradusiam klientui tai gerai nesibaigė. Siekiant užtikrinti, kad tai daugiau nepasikartotų, visiems klientams primygtinai rekomenduojame saugotis apgavysčių, laikytis nuo šio brokerio atokiai ir prekiauti tik su patikimais brokeriais, tokiais kaip BossCapital, RedWood, BancDeBinary ir kitais  FBO sąraše esančiais brokeriais.

Top 10 brokerių sąrašas

 • Broker
 • Premija
 • Didžiausia grąža
 • Apžvalga
 • small logo picture
 • €100
 • 89%
 • FXMasterBot
 • IQoption Small Logo
 • €10
 • N/A
 • IQoption
 • 24Option Logo Small
 • €100
 • -
 • 24Option
 • uTrader Small Logo
 • €200
 • 85%
 • uTrader