Prekyba binariniais opcionais yra rizikinga

TopOption Brokerio Apžvalga

TopOption Brokerio Apžvalga
Semion Sabonis
Tai brokeris yra uždarytas. TopOption – labiausiai reguliuojamas brokeris pasaulyje. Kadangi TopOption apžvalga parodė, kad šis brokeris priklauso Leadtrade Ltd prekiniam ženklui, todėl jūsų pinigai yra saugūs! Skaitykite TopOption apžvalgą ir sužinokite, ką turi pasiūlyti TopOption brokeris. Tai vienas iš nedaugelio brokerių pasaulyje, kuris užstatą leidžia pervesti per PayPal, ir kurį Europos Sąjungoje licencijuoja CySEC. 2013... Skaitykite daugiau
Tai brokeris yra uždarytas. TopOption – labiausiai reguliuojamas brokeris pasaulyje. Kadangi TopOption apžvalga parodė, kad šis brokeris priklauso Leadtrade Ltd prekiniam ženklui, todėl jūsų pinigai yra saugūs! Skaitykite TopOption apžvalgą ir sužinokite, ką turi pasiūlyti TopOption brokeris. Tai vienas iš nedaugelio brokerių pasaulyje, kuris užstatą leidžia pervesti per PayPal, ir kurį Europos Sąjungoje licencijuoja CySEC. 2013 m. per FBO apdovanojimų ceremoniją TopOption laimėjo geriausio licencijuoto brokerio apdovanojimą, o šis faktas svarbus TopOption apžvalgai.
5
 1. Puslapio peržiūra

 1. TopOption Brokeriu apžvalga

  Tai brokeris yra uždarytas.

  TopOption – labiausiai reguliuojamas brokeris pasaulyje. Kadangi TopOption apžvalga parodė, kad šis brokeris priklauso Leadtrade Ltd prekiniam ženklui, todėl jūsų pinigai yra saugūs! Skaitykite TopOption apžvalgą ir sužinokite, ką turi pasiūlyti TopOption brokeris. Tai vienas iš nedaugelio brokerių pasaulyje, kuris užstatą leidžia pervesti per PayPal, ir kurį Europos Sąjungoje licencijuoja CySEC. 2013 m. per FBO apdovanojimų ceremoniją TopOption laimėjo geriausio licencijuoto brokerio apdovanojimą, o šis faktas svarbus TopOption apžvalgai.

 2. TopOption Ypatingos naujienos

  Tai brokeris nesuteikia premijas.

  Nedidelis užstatas ir didelis saugumo lygis – turbūt tai jūsų įsivaizdavimu geriausia, ką naujam prekybininkui gali pasiūlyti brokeris. O TopOption siūlo abu! TopOption apžvalga atskleidė, jog minimalus užstatas yra tik €100. Rašydami šią TopOption apžvalgą, patikrinome šią informaciją ir buvome teigiamai nustebinti vos €100 dydžio užstatu. Mažas užstatas naujiems prekybininkams leidžia save išbandyti prieš statant dideles sumas.

  Apžvelgdami TopOption, sužinojome, jog visos lėšos yra laikomos Vokietijos, Jungtinės Karalystės bei Šveicarijos bankuose. Jeigu netikite mūsų apžvalga, pilną patvirtinimą, kurį atliko ir patvirtino KPMG, didžiausia pasaulyje audito įmonė, galite perskaityti svetainėje.

  Pirmą kartą statydami TopOption, galite gauti net iki €2500 premijos. Jei pageidaujate gauti premiją, turite žinoti, kad ji yra 25% jūsų pradinio įnašo. Jūs nesate įpareigotas priimti premijos, kuri ne visada būna naudinga, kai riboja jūsų paskyros galimybes. Daugiau skaitykite mūsų unikalioje žemiau pateiktoje TopOption apžvalgoje.

 3. Prekyba binariniais opcionais yra rizikinga

  TopOption Programine iranga

  Kaip programinės įrangos tiekėjas, TopOption naudojasi KeyStone programine įranga, kuria naudojasi ir daugelis kitų binarinių opcionų brokerių internete. Programine įranga lengva naudotis. Jūs galėsite prekiauti įprastose KeyStone platformose: Call/Put. Jei siekiate greito pelno, jūs taip pat galite išbandyti 60 sekundžių sandorio metodą.

  Jei prekiaujate TopOption, jūs galite rinktis iš daugiau nei 180 aktyvų. Jūs nerasite didesnio aktyvų pasirinkimo visame binarinės prekybos pasaulyje.

  Pradėję prekybą TopOption platformoje, po prekybos grafikais galėsite kontroliuoti savo aktyvius sandorius. Prekybos grafikai yra pačiame ekrano viduryje ir apačioje, todėl jūs matysite savuosius sandorius. Kai sandoris baigsis, rezultatą matysite savo portfelyje.

 4. TopOption Pagalba

  Atsidarę TopOption paskyrą, jų skambučio sulauksite vos po kelių minučių. Siekdami išbandyti teikiamas paslaugas, mes visuomet atsidarome paskyrą. Jums bus paskirtas asmeninis paskyros tvarkytojas bei asmeninis prekybos treneris. Ir visa tai tik tam, kad užtikrinti gerą pradžią su TopOption, o prieš pradedant rizikuoti dideliais pinigais – išmokti prekybos pagrindų. Kaip parodė mūsų TopOption apžvalga, sąskaitos tvarkytojas gali būti labai naudingas.

  Pagalbos gyvai paslauga yra itin gera. Mes turėjome palaukti vos 3 sekundes, kol mus aptarnaus paslaugus pagalbos agentas.

  Atkreipkite dėmesį į tai, kad turint veikiančią paskyrą TopOption, bendravimas vyks su jūsų paskyros tvarkytoju, o ne įprastos pagalbos būdu. Apžvelgiant TopOption, tai pasirodė šiek tiek neįprasta.

 5. TopOption Bankine ir kompanijos informacija

  Naudotis TopOption bankininkyste paprasta ir greita. Populiariausi užstato metodai – kreditinės kortelės, tačiau patyrę prekeiviai daugiausiai naudojasi bankiniu pavedimu. Nusivylėme neradę savo mėgstamiausio pinigų pervedimo metodo Moneybookers, todėl jo ir neįtraukėme į TopOption apžvalgą.

  Taip pat turime paminėti, kad TopOption turi pačią išsamiausią bankininkystės sistemą, kokią tik esame matę. Deponavimo metodai skiriasi įvairiose šalyse, tačiau TopOption priima vietinius deponavimo metodus, kurie užtikrina, kad prekybininkai galės naudotis savo nacionaline kreditine kortele arba kitais jų šalyje naudojamais deponavimo metodais. Tai unikali TopOption savybė.

  TopOption yra licencijuotas Kipre, leidžia paskyroje turėti iki €20,000 sumą. Visos TopOption lėšos yra laikomos šiuose bankuose Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje ir Šveicarijoje: Barclays, RBS ir Commerzbank. Jums nereikia jaudintis dėl Kipre buvusio nestabilumo.

 6. Prekyba binariniais opcionais yra rizikinga

Top 10 brokerių sąrašas

 • Broker
 • Premija
 • Didžiausia grąža
 • Apžvalga
 • small logo picture
 • €100
 • 89%
 • FXMasterBot
 • IQoption Small Logo
 • €10
 • N/A
 • IQoption
 • 24Option Logo Small
 • €100
 • -
 • 24Option
 • uTrader Small Logo
 • €200
 • 85%
 • uTrader