Prekyba binariniais opcionais yra rizikinga

StockPair Brokerio Apžvalga

StockPair Brokerio Apžvalga
Semion Sabonis
Tai brokeris yra uždarytas. StockPair su savo patentuota programine įranga sukėlė revoliuciją binarinių opcionų prekyboje. Jūs galite prekiauti binariniais bei unikaliais Pair opcionais ir už savo sandorius uždirbti net 350 %. Mūsų StockPair apžvalga suteikia įžvalgą, kurios jums gali prireikti prieš pradedant prekiauti. Programine įranga lengva naudotis, o klientų aptarnavimas – greitas ir naudingas. Stockpair... Skaitykite daugiau
Tai brokeris yra uždarytas. StockPair su savo patentuota programine įranga sukėlė revoliuciją binarinių opcionų prekyboje. Jūs galite prekiauti binariniais bei unikaliais Pair opcionais ir už savo sandorius uždirbti net 350 %. Mūsų StockPair apžvalga suteikia įžvalgą, kurios jums gali prireikti prieš pradedant prekiauti. Programine įranga lengva naudotis, o klientų aptarnavimas – greitas ir naudingas. Stockpair - reguliarus FBO apdovanojimų  nugalėtojas, kuris taip pat nugalėjo geriausio banko 2013 m. ir  geriausio klientų aptarnavimo 2014 m. kategorijose. Remiantis šia apžvalga, rekomenduojame šį brokerį išbandyti visiems
1
 1. Puslapio peržiūra

 1. StockPair Brokeriu apžvalga

  Tai brokeris yra uždarytas.

  StockPair su savo patentuota programine įranga sukėlė revoliuciją binarinių opcionų prekyboje. Jūs galite prekiauti binariniais bei unikaliais Pair opcionais ir už savo sandorius uždirbti net 350 %. Mūsų StockPair apžvalga suteikia įžvalgą, kurios jums gali prireikti prieš pradedant prekiauti. Programine įranga lengva naudotis, o klientų aptarnavimas – greitas ir naudingas. Stockpair – reguliarus FBO apdovanojimų  nugalėtojas, kuris taip pat nugalėjo geriausio banko 2013 m. ir  geriausio klientų aptarnavimo 2014 m. kategorijose. Remiantis šia apžvalga, rekomenduojame šį brokerį išbandyti visiems

 2. StockPair Ypatingos naujienos

  Ši StockPair apžvalga suteikia apžvagą, kokius paskyrų tipus siūlo StockPair binarinių opcionų brokeris. Siekiant gauti 25 % premijos už prisijungimą su įprasta paskyra, reikia statyti €500. Premijų nėra, kai statomos mažesnės sumos.

  Jei statysite €1000 ir daugiau, gausite prieigą prie ypatingų savybių, kurios StockPair daro dar vertingesne vieta prekybai.

  • StockPair Silver – Užstatas – €1000. Gausite kassavaitinę StockPair rinkos apžvalgą, strategijos mokymą ir prekybos kontrolę.
  • StockPair Gold – Užstatas – €5000. Kartu su kassavaitine StockPair rinkos apžvalga taip pat gausite prekybos ekspertą, prekybos rodiklius ir 1 % pinigų susigrąžinimą.
  • StockPair Platinum – Užstatas – €20,000. Be visų jau minėtų dalykų dar gausite 2 % pinigų susigrąžinimą, iki €150,000.
  • StockPair VIP – Užstatas – €50,000. Gausite visus aukščiau išvardintus privalumus bei 3 % pinigų susigrąžinimą ir €6000 investiciją vienam sandoriui, maks. €30,000 visoms pozicijoms.

  Strategijos mokymas – tai būdas išmokti įvairių binarinių ir Pair opcionų prekybos technikų.

  Prekybos kontrolė suteikia galimybę savo rizikas valdyti automatiškai, o ne ištisą dieną sėdint priešais kompiuterį. Jūs pasirenkate minimalią ir maksimalią sumą, kurią ketinate prarasti. Savo StockPair apžvalgoje mes retai kada buvome patenkinti šia savybe.

  Prekybos ekspertas – vyresnysis prekybos analitikas, kuris jus asmeniškai pamokys, kaip prekiauti ir analizuoti savo sandorius. Tai gali padidinti jūsų pelną.

  Pinigų grąžinimas – tai nemokami kas mėnesį sugrąžinami pinigai. Jei gausite 2 % pinigų susigrąžinimą, o, pavyzdžiui, iš viso investuosite €20,000, nepaisant to, ar jūsų sandoriai buvo pelningi ar ne, mėnesio gale atgal gausite €400.

 3. Prekyba binariniais opcionais yra rizikinga

  StockPair Programine iranga

  Binarinė prekyba tapo paprasta su StockPair nuosava, šiuo metu patento laukiančia programine įranga. Daugiausia mūsų StockPair apžvalga sukosi apie prekybos platformą. Prekiaudami bet kokiu aktyvu, savo rodiklius ir istoriją galite peržiūrėti po binariniais grafikais. Valdyti sandorius lengva žiūrint į savo „Pozicijų (angl. Your Positions) langelį, esantį dešinėje ekrano pusėje. Prekiaudami spaudžiate ant nuorodos, kuri vadinasi „Techninė analizė“ (ang. Technical Analysis) ir matote tendencijų linijas rodančią diagramą su Bollinger bands. Apžvelgiant StockPair, mes labai pasitikėjome diagramų įrankiais.

  Pair opcionai

  StockPair turi unikalią ir puikią savybę, kuri leidžia prekiauti Pair opcionais. Pairs arba Pair opcionai leidžia unikaliai lažintis, kuri iš dviejų akcijų biržų įvyks per duotą laiko tarpą. Investuodami į Vodafone prieš BT, rinkomės didesnę maržą su 93% išmokėjimo norma. StockPair apžvalga parodė, kad išmokėjimas už investiciją gali būti net 350 %!

  StockPair siūlo virš 150 aktyvų, apimančių 9 skirtingas valiutų poras, Europos, JAV ir Australijos biržas, keletą indeksų bei tokių prekių kaip auksas, sidabras ir nafta.

  Jei prie stockpair paskyros prisiregistruosite mobiliuoju telefonu, būsite nukreiptas į mobilią programėlę. Tai puiki savybė, kai norite prekiauti kelyje arba tik stebėti savo sandorius.

  StockPair demo paskyra

  StockPair siūlo demo paskyrą kaip koučingo proceso dalį, bet tik su kartu tiesiogiai finansuojama paskyra. Ją gali suorganizuoti jūsų paskyros tvarkytojas. Minimalus reikalavimas demo paskyrai – €500. Daugelis klientų nenaudoja demo paskyros, nes platforma yra labai paprasta.

 4. StockPair Pagalba

  Rašydami StockPair apžvalgą, mes pamatėme, kad pagalba gyvai – tai geriausia, ką galima rasti. Laukėme vos 3 sekundes, kol pokalbių kambaryje pasirodė draugiška ir maloni Viktorija. Gavome tiesius atsakymus į savo klausimus. Viktorija dėmesingai paaiškino, kaip veikia pinigų išmokėjimo sistema, nes ji skiriasi nuo binarinių ir pair opcionų.

  Norėdami gauti pagalbą, taip pat galite paskambinti į StockPair

  • Visame pasaulyje                    +44 2030269430
  • JAV                                            +1(917)3832217
  • Jungtinė Karalystė                 +44 2030269430
  • Kanada                                     +1(416)8001693
  • Prancūzija                                +33 975180570
  • Kipras                                       +35 725025062
  • Italija                                        +39 0699367406
  • Ispanija                                    +34 911230437
  • Bahreinas                                +973 16199853
  • Pietų Afrika                             +27 105003980
  • Honkongas                              +85 236931492
 5. StockPair Bankine ir kompanijos informacija

  StockPair bankininkystė sistema yra tiesiog nuostabi. Savo StockPair apžvalga mes buvome labai teigiami, tad ir bankininkystės skyrius ne išimtis. Momentiniai užstatai ir greiti pinigų išmokėjimai apibūdina bankininkystės galimybes StockPair. Čia jūs neturėsite jokių problemų.

  Minimali išimamų pinigų suma StockPair yra labai maža. Mažiausiai galite persivesti €20, kas yra puiku naujiems prekybininkams, besinaudojantiems Moneybookers ir kitomis piniginėmis ar metodais su mažais bankinių operacijų mokesčiais.

  Jei išsiimant pinigus nusprendžiate atšaukti, paprasčiausiai eikite į kasos skyrių ir paspauskite atšaukimo mygtuką, esantį šalia jūsų pinigų išėmimo duomenų. Atliekant StockPair apžvalgą, neišbandėme šios savybės, tačiau išėmimai buvo neįtikėtinai greiti.

  StockPair skelbia, jog lėšas laiko atskirtas nuo naudojamų bankinių sąskaitų. Lėšų atskyrimas jūsų paskyrai ir pinigams suteikia saugumo. Retu atveju, kai brokeris nusprendžia nutrakti veiklą, visos klientų lėšos, laikomos atskirose sąskaitose nebus paveiktos, todėl klientams įmanoma atgauti savo lėšas į savo banko sąskaitas. Visiškai kitaip yra tokiais atvejais, kur brokeriai naudoja lėšas veiklos ir rinkodaros tikslais, taigi, jei jie subankrutuos su jūsų pinigais, jūs taip pat galite prarasite pinigus. StockPair apžvalga leido suprasti, kad tokių atvejai šansai yra labai maži.

  Kol mes rašėme šią StockPair apžvalgą, StockPair pasitraukė iš JAV ir didžiuodamiesi paskelbė, kad nuo šiol juos ES reguliuoja CySEC. Visa tai leido StockPair prisijungti prie išskirtinio visame pasaulyje reguliuojamų binarinių opcionų prekybos platformų klubo.

 6. Prekyba binariniais opcionais yra rizikinga

Top 10 brokerių sąrašas

 • Broker
 • Premija
 • Didžiausia grąža
 • Apžvalga
 • small logo picture
 • €100
 • 89%
 • FXMasterBot
 • IQoption Small Logo
 • €10
 • 91%*
 • IQoption
 • 24Option Logo Small
 • €100
 • -
 • 24Option