Prekyba binariniais opcionais yra rizikinga

Opteck Brokerio Apžvalga

Opteck Brokerio Apžvalga
Semion Sabonis
Veikianti nuo 2011 m., Opteck jau turi susikūrusi reputaciją kaip sėkminga prekybos binariniais opcionais įmonė. Mūsų Opteck apžvalga parodo, kad šis brokeris itin pasistengė, kad prekybą binariniais opcionais paverstų lengva, sklandžia ir saugia. Atlikdami Opteck apžvalgą, pamatėme, kad šia platforma lengva naudotis, o Opteck klientų aptarnavimas – žaibiškas bei labai naudingas.
Veikianti nuo 2011 m., Opteck jau turi susikūrusi reputaciją kaip sėkminga prekybos binariniais opcionais įmonė. Mūsų Opteck apžvalga parodo, kad šis brokeris itin pasistengė, kad prekybą binariniais opcionais paverstų lengva, sklandžia ir saugia. Atlikdami Opteck apžvalgą, pamatėme, kad šia platforma lengva naudotis, o Opteck klientų aptarnavimas - žaibiškas bei labai naudingas.
3.5
 1. Puslapio peržiūra

 1. Opteck Brokeriu apžvalga

  Veikianti nuo 2011 m., Opteck jau turi susikūrusi reputaciją kaip sėkminga prekybos binariniais opcionais įmonė. Mūsų Opteck apžvalga parodo, kad šis brokeris itin pasistengė, kad prekybą binariniais opcionais paverstų lengva, sklandžia ir saugia. Atlikdami Opteck apžvalgą, pamatėme, kad šia platforma lengva naudotis, o Opteck klientų aptarnavimas – žaibiškas bei labai naudingas.

 2. Opteck Ypatingos naujienos

  Tai brokeris nesuteikia premijas.

  Prisiregistravus Opteck.com, jums pasiūlys 100 proc. premiją. Jei kalbėsitės su pagalbos agentais arba vieno iš paskyros tvarkytojų paprašysite perskambinti jums atgal, puikiomis sąlygomis galite gauti daug privilegijų. Viskas priklauso nuo to, kiek jūs ketinate investuoti ir prekiauti Opteck. Atliekant Opteck apžvalgą, mums nereikėjo daug derėtis dėl privilegijų.

  Jei pervesite €500 ar daugiau, galite gauti demo paskyrą Opteck. Jums nebūtina šios sumos išnaudoti prekybos tikslais. Turint demo paskyrą, prekiauti galima virtualiais pinigais, o tai prekybininkams padės treniruotis ir prieš atsidarant tikrą paskyrą, įgyti prekybinės patirties.

  Kaip klientas, taip pat iš Opteck nemokamai gausite kasdienias rinkos apžvalgas. Šios apžvalgos jums pagelbės pasirenkant, kokiais aktyvais prekiauti. Taip pat Opteck turi puikų mokymo centrą, todėl jeigu esate naujokas binarinių opcionų srityje, galėsite išmokti pagrindų. Taip pat įmonė siūlo vaizdines pamokas, tiesiogiai transliuojamus prekybos seminarus internetu ir asmeninį paskyros tvarkytoją, kad užtikrintų, jog jūs mėgausitės savo prekybine patirtimi kartu su Opteck.

 3. Prekyba binariniais opcionais yra rizikinga

  Opteck Programine iranga

  Opteck siūlo puikų aktyvų pasirinkimą. Siūloma virš 100 skirtingų aktyvų, apimančių gerai žinomų įmonių akcijas (pvz.: Apple ir Facebook). Jūs turite daug galimybių investuoti ir būti apdovanotas už savo patirtį. Opteck turi savo sukurtą programinę įrangą, kuri yra paprasta, patikima ir kuria lengva naudotis. Kai įsigysite opcioną, informacija apie pirkinį atsiras ekrane, žemiau grafiko. Ši Opteck apžvalga mums parodė, kad įmanoma tuo pačiu metu įsigyti keletą opcionų bei per tą patį laikotarpį nusipirkti opcionų iš įvairių rinkų. Opteck premijos tvarkomos skirtingai nei pas daugelį kitų brokerių. Kai klientas gauna premiją iš kitų brokerių, kol jis neįvykdo premijai taikomų reikalavimų, jis dažniausiai negali išsiimti savo pelno. Tačiau su Opteck jūs galite persivesti savo lėšas bei savo pelną dar prieš atitinkant premijai taikomus reikalavimus. Ši sąlyga mums pasirodė labai naudinga.

 4. Opteck Pagalba

  Kai užsiregistruosite Opteck, pagalbos agentas jus supažindins su programine įranga, premijomis ir visa kita informacija, kurios jums gali prireikti, todėl nesidrovėkite prašyti pagalbos. Jeigu jaučiatės nepatogiai kalbėdami savo kompiuteriu, galite paprašyti, kad jums perskambintų.

  Kaip ši apžvalga rodo, Opteck klientų aptarnavimas yra puikus. Mes naudojomės pagalba gyvai, kad gautume kai kuriuos atsakymus savo Opteck apžvalgai. Prieš tai girdėjome tik gerus dalykus apie Opteck, todėl mūsų nenustebino, kad čia radome draugišką, greitą ir efektyvų pagalbos gyvai agentą. Mes kalbėjome su Viktorija, kuri atsakė į visus mums rūpimus klausimus. Su mumis buvo elgiamasi šiltai ir paslaugiai.

 5. Opteck Bankine ir kompanijos informacija

  Deponavimas yra greitas ir paprastas. Galite naudoti Visa, Mastercard, Visa Debit, Visa Electron, WebMoney, CashU, Maestro, Diners, JCB, banko pavedimą, Postepay ir Skrill/Moneybookers

  Norint išsiimti pinigus, kaip ir pas bet kurį kitą patikimą brokerį, reikia patvirtinti asmens tapatybę. Optic apžvalga parodė, kad mūsų tapatybė buvo patvirtinta per 2 dienas. Patvirtinus paskyrą, pinigų išėmimai bus apdorojami per 2 dienas.

  Atkreipkite dėmesį, jog terminas skirsis gaunant pinigus. Tai priklauso nuo to, kaip greitai jūsų bankas iš Opteck bankinio skyriaus apdoros piniginę operaciją.

  Mokesčiai deponavimui – netaikomi, tačiau pinigų išėmimams yra taikomas minimalus €50 reikalavimas ir €35 dydžio mokestis.

 6. Prekyba binariniais opcionais yra rizikinga

Top 10 brokerių sąrašas

 • Broker
 • Premija
 • Didžiausia grąža
 • Apžvalga
 • small logo picture
 • €100
 • 89%
 • FXMasterBot
 • IQoption Small Logo
 • €10
 • 91%*
 • IQoption
 • 24Option Logo Small
 • €100
 • -
 • 24Option