Prekyba binariniais opcionais yra rizikinga

Binary Options Robot Brokerio Apžvalga

Binary Options Robot Brokerio Apžvalga
Semion Sabonis
Binary Options Robot – geriausia automatinė prekybos binariniais opcionais programinė įranga pasaulyje. Yra daugybė priežasčių, kodėl taip manome, todėl ketiname visus šiuos faktus pristatyti šioje BinaryOptionsRobot programinės įrangos apžvalgoje. Binary Options Robot nereikia nieko parsisiųsti. Programa turi daug unikalių savybių, kaip, pavyzdžiui, portfolio termino ir rizikos nustatymo įrankius.
Binary Options Robot – geriausia automatinė prekybos binariniais opcionais programinė įranga pasaulyje. Yra daugybė priežasčių, kodėl taip manome, todėl ketiname visus šiuos faktus pristatyti šioje BinaryOptionsRobot programinės įrangos apžvalgoje. Binary Options Robot nereikia nieko parsisiųsti. Programa turi daug unikalių savybių, kaip, pavyzdžiui, portfolio termino ir rizikos nustatymo įrankius.
5
 1. Puslapio peržiūra

 1. BinaryOptionsRobot Brokeriu apžvalga

  Binary Options Robot – geriausia automatinė prekybos binariniais opcionais programinė įranga pasaulyje. Yra daugybė priežasčių, kodėl taip manome, todėl ketiname visus šiuos faktus pristatyti šioje BinaryOptionsRobot programinės įrangos apžvalgoje. Binary Options Robot nereikia nieko parsisiųsti. Programa turi daug unikalių savybių, kaip, pavyzdžiui, portfolio termino ir rizikos nustatymo įrankius.

 2. BinaryOptionsRobot Ypatingos naujienos

  Atkreipkite dėmesį, kad prekybininkams NAUJĄ PASKYRĄ pas brokerius reikia atidaryti per BinaryOptionsRobot valdymo pultelį, nes sistema neveikia su tomis paskyromis, kurias galbūt klientai jau turi atsidarę pas kitus brokerius.

  Ką tai reiškia prekybininkams? Tai paprasta! Prekybininkai užsiregistruoja, pasirenka brokerį, perveda užstatą ir pasirinkę brokerio pavadinimą valdymo pultelyje, įjungia automatinę prekybą. Prekybininkai taip pat gali pasirinkti keletą papildomų nustatymų, kad pagerintų savo portfelį, kuriuo prekiauja. Šie nustatymai aprašyti sekančiame Binary Options Robot programinės įrangos apžvalgos skyriuje.

  Šiuo metu BinaryOptionsRobot palaiko keletą brokerių. BinaryOptionsRobot palaiko reguliuojamus brokerius ir ES maklerių firmas. Taigi, yra didžiulis brokerių pasirinkimas kiekvienam. Pirmą kartą prisiregistravus, Binary Options Robot pagal kliento šalį automatiškai parinks rekomenduojamą brokerį ir sukurs paskyrą, todėl prekybininkams nereikia nieko daugiau daryti, o tik paspaudus žemiau esantį mygtuką, pervesti užstatą bei įvesti el. paštu gautą vartotojo vardą ir slaptažodį (savo vartotojo vardą bei slaptažodį taip pat galite įrašyti į naršyklėje atsirandantį langelį). Jei prekybininkai pageidauja kito brokerio, jie vėliau visada gali susikurti naują paskyrą per Binary Options Robot valdymo pultelį. Binary Options Robot apžvalgoje yra pateikiami visi brokeriai su jų minimaliais ir maksimaliais sandoriais:

  • PlusOption     $25
  • 24option           $25

  Jei norite sužinoti šių brokerių reikalavimus minimaliems užstatams, žiūrėkite BinaryOptionsRobot apžvalgos Bankininkystės skyrių.

  Norėdami pamatyti, kaip puikiai veikia Binary Options Robot, prekybininkai gali tiesiai keliauti į jų tinklalapyje esantį skirtuką “Signalai”. Kad pamatytų visus šios puikios automatinės prekybos programinės įrangos sugeneruotus signalus, prekeiviai gali greitai pasirinkti signalo tiekėją, portfolio rizikos lygį ir dominantį binarinių opcionų brokerį. Tai įrodo, kad Binary Options Robot yra pats skaidriausias automatinės prekybos sprendimas, potencialiems klientams leidžiantis pamatyti visą prekybos istoriją bei įsitikinti, kad prekiaujant su BinaryOptionsRobot pasiekti sėkmingi rodikliai, nesukurti, bet remiasi tikrais rezultatais.

 3. Prekyba binariniais opcionais yra rizikinga

  BinaryOptionsRobot Programine iranga

  Robot užtikrina, kad ne vien tik sėkmingi rodikliai yra aukščiausi pramonėje, kaip tą galima matyti skirtuke “Signalai”, bet ir kad šia automatine prekybos sistema, tuo pačiu metu siūlančia daugybę puikių savybių savo prekybos portfolio pritaikymui, yra nepaprastai lengva naudotis.

  Paskyrą atsidarius pas palaikomą brokerį per BinaryOptionsRobot prietaisų skydelį, prekybininkai gali gauti visas išskleidžiamame meniu pateikiamas savybes. Jei tik nori, jie gali rinktis net kelis brokerius. Su Robot tuo pačiu metu galima naudotis visų brokerių paslaugomis!

  Prekybininkai gali pasirinkti kasdienę funkciją “Stop nuostoliams” (angl. stop loss), apibrėždami, kokią didžiausią sumą jie tikisi prarasti per 1 dieną. Čia taip pat yra nustatymas, leidžiantis pasirinkti vieno sandorio metu norimą investuoti sumą (daugiau informacijos rasite ankstesniame apžvalgos skyriuje). Pasirinkdami vieną iš “Maks. kasdieniniai sandoriai” (angl. max daily trades) išskleidžiamame meniu esančių pasirinkimų, prekybininkai gali rinktis ne tik savo sandorio dydį, bet ir kasdienių sandorių skaičių.

  Daugiau tinkinimo parinkčių suteikiama pasirenkant aktyvus, kuriais norima prekiauti. Kiekviena valiutų pora, kuria šiuo metu yra prekiaujama, turi jungiklį, kuris prekybininkams iš savo portfolio leidžia įtraukti arba atsisakyti valiutų poros. Prekybininkai, kurie nori lažintis prieš Robot, gali įsijungti “atvirkštinę prekybą” (angl. reverse trading).

  Prekybininkams, kurie nori visiškai valdyti savo sandorius su Binary Options Robot, skirta ypatumas VIP paskyra. Kolkas ši speciali privilegija yra suteikiama tik per akcijas arba „rekomenduok draugui” programą. Jei prekybininkai nori šių specialių sąlygų, patariame dažnai užmesti akį į savo pašto dėžutę, nes Binary Options Robot dažnai skelbia akcijas ir prekybininkams, kurie stato kažkiek lėšų pas brokerius, suteikia prieigą prie VIP paskyros.

  VIP paskyra suteikia keletą papildomų tinkinimo funkcijų. Pirma, BinaryOptionsRobot ypatumas VIP paskyros savininkai gali nustatyti terminą savo portfolio paprasčiausiai atsijungiant ir remiantis signalų grupių galiojimo rodikliais. Šiuo būdu pasirinkę kasdienes, kassavaitines ar mėnesines galiojimo datas, prekybininkai gali arba įjungti, arba išjungti signalus. Pirmenybę trumpalaikei dinamikai teikiantys prekybininkai turėtų įjungti tik kasdienius signalus, o pageidaujantys ilgalaikio investavimo turėtų išjungti trumpalaikius signalus.

  Taip pat savo portfolio prekybininkai gali rinktis, atsižvelgdami į rizikos lygį. Testas parodė, kad net ir esant didžiausiai rizikai – pasirinkus nustatymą, apimantį visus generuojamus sandorius – sėkmės rodiklis testo metu buvo 78 %. Su žema, tik saugiausius sandorius apimančia rizika laimėjimo rodikliai viršijo 90 %. Laimėjimo rodiklis –  tai iš visų sandorių skaičiaus išvestas sėkmingų sandorių santykis.

  VIP paskyros ypatumas savininkai taip pat renkasi signalų tiekėjus. Šiuo metu Binary Options Robot yra 3 signalų tiekėjai – Pro Traders Sergiy, Mircea ir Katrina. Įjungdami arba išjungdami signalų tiekėjus bei tuo pačiu metu naudodamiesi kitais nustatymais, prekybininkai savo portfolio gali valdyti norima kryptimi.

 4. BinaryOptionsRobot Pagalba

  Visų pirma, BinaryOptionsRobot siūlo gyvos pagalbos paslaugą anglų kalba. Ji veikia darbo dienomis nuo 8 val. ryto iki 16 val. vakaro Londono laiku. Klientų aptarnavimo pagalba naudinga ir pasiruošusi atsakyti į visus klientų klausimus. Mes kaip ir visada prieš susisiekiant su klientų aptarnavimu, prekybininkams patariame peržiūrėti DUK skyrių, nes daugelis klausimų jau būna atsakyti ten. Jeigu pagalba gyvai neveikia, susisiekti su klientų aptarnavimu norintys prekybininkai visada gali pasinaudoti kontaktine forma. Mes įsitikinome, kad klientų aptarnavimas į el. laiškus atsako per maždaug 48 val. darbo dienomis.

 5. BinaryOptionsRobot Bankine ir kompanijos informacija

  Brokerių deponavimas naudojantis Binary Options Robot įrodė iš tikrųjų esantis labai paprastas. Užsiregistravę pas brokerį per Binary Options Robot valdymo pultelį (tiesiog pasirinkdami valiutą ir jų suteiktą slaptažodį), prekybininkai gali paspausti ant užstato mygtuko ir tada bus nukreipti į brokerių valdymo panelę, kur galės lengvai pasirinkti mokėjimo paslaugą ir užstatą. Investuoti norintys prekybininkai turi prisijungti prie brokerio, todėl atsidarant paskyrą per BinaryOptionsRobot valdymo pultelį nieko nereikia įrašyti į slaptažodžio laukelį. Naudotojo vardas – el. pašto adresas, o slaptažodis – tai slaptažodis, kurį pasirinksite atidarydami paskyrą pas brokerį.

 6. Prekyba binariniais opcionais yra rizikinga

Top 10 brokerių sąrašas

 • Broker
 • Premija
 • Didžiausia grąža
 • Apžvalga
 • small logo picture
 • €100
 • 89%
 • FXMasterBot
 • IQoption Small Logo
 • €10
 • N/A
 • IQoption
 • 24Option Logo Small
 • €100
 • -
 • 24Option
 • uTrader Small Logo
 • €200
 • 85%
 • uTrader