Prekyba binariniais opcionais yra rizikinga

Geriausi binarinių opcionų brokeriai

Šiandien internete yra šimtai binarinių opcionų brokerių. Kasdien, tūkstančiai investuotojų bando gauti reikšmingos ir objektyvios informacijos apie binarinių opcionų brokerius prieš nuspręsdami naudotis jų paslaugomis įnešdami pinigus. Fair Binary Options buvo sukurtas padėti tokiems prekeiviams. Jeigu jums reikia papildomos pagalbos renkantis brokerį, peržiūrėkite mūsų atrinktus sąrašus: Top BrokeriaiReguliuojami Brokeriai– SpotOption Brokeriai. Taip pat, peržiūrėkite mūsų Brokerių Juodasis sąrašas ir Rouge pit tam, kad žinotumėte kurių prekinių ženklų vengti.

Žemiau esančiame sąraše, yra daug binarinių opcionų brokerių, kuriuos mes apžvelgėme per pastaruosius metus. Visi jų, rekomenduojami Fair Binary Options, kaip gera vieta prekiauti, tad skirkite laiko peržvelgti mūsų sąrašą!

 • Brokerai
 • Min. Depozitas
 • Min. Investicija
 • Grąža
 • Reitingas
 • Pradėti
 • Binarinių brokerių apžvalga
Prekyba binariniais opcionais yra rizikinga
*Sėkmingos prekybos atveju į sąskaitą kredituojama suma

Mūsų geriausi binarinių opcionų brokeriai skiltyje, jūs rasite tik pačius patikimiausius ir geriausius binarinius brokerius internete. Jūs visada galite pasikliauti, kad mes nuodugniai peržiūrėjome brokerius mūsų sąrašuose ir, kad mes padėsime jeigu jums kils kokių nors klausimų ar, kaip nutinka retais atvejais, jums kils bėdų su mūsų partneriais. Mūsų nuomone, šie brokeriai leis jums vykdyti geriausius binarinių opcionų pardavimus.

Binarinių opcionų skundai

Svarbu naršant internete nepamiršti, kad rasite neigiamų atsiliepimų apie brokerius iš piktų spekuliantų, kurie prarado savo pinigus. Prekiaujant binariniais opcionais, yra rizikos, o pikti atsiliepimai iš investuotojų niekam nesuteikia naudos. Svarbu išlikti objektyviems ir teisingai įvertinti brokerio suteikiamų paslaugų lygį.

Konkurentai ar žmonės, kuriems erzina prarasti pinigai, gali parašyti neigiamus atsiliepimus, net jeigu jie prekiavo su geriausiai binarinių opcionų brokeriais. Mūsų puslapyje, jūs rasite teigiamus atsiliepimus, kadangi mes neskelbiame prastų brokerių. Tačiau, mes visada pranešame jeigu randame ką nors neigiamo apie vieną iš binarinių opcionų brokerio. Brokerių, kurie turėtų būti vengiami sąrašas yra čia: Brokerių Juodasis sąrašas.

Renkantis geriausią brokerį

Yra įvairių kitų priežasčių kodėl investuotojams vertėtų perskaityti mūsų geriausių binarinių opcionų brokerių apžvalgas renkantis brokerį. Mūsų, geriausių binarinių opcionų brokerių, apžvalgos išvardins jų svarbiausius bruožus ir pateiks, dažnai slepiamą, informaciją iš taisyklių ir sąlygų sutarties. Mes manome, kad svarbu išvardinti šias detales tam, kad investuotojai žinotų. Fair Binary Options apžvalgų puslapiai suteikia šią informaciją:

 • specialūs bruožai: čia mes skelbiame visus svarbiausius brokerių pasiūlymų bruožus. Jie dažniausiai yra privilegijos siūlomos įvairiems vartotojų tipams, kurios suteikia skirtingus paslaugų lygius priklausomai nuo minimalaus pradinio įnašo.
 • priedai: beveik kiekvienas brokeris siūlo apdovanojimus, kurie padidina perkiavimo potencialą. Fair Binary Options taip pat išvardina taisykles ir sąlygas, su kuriomis turi būti sutinkama tam, kad būtų gaunami priedai, tad investuotojai visada žino ko tikėtis ir kaip tai gali paveikti jų prekiavimo našumą.
 • geriausios binarinių opcionų prekiavimo platformos: mes apžvelgiame programinę įrangą, kuri leidžia tai padaryti. Yra keli dideli tiekėjai, tokie kaip SpotOption, TechFinancials, Tradologic, MarketsPulse, ir mes turime daug patirties jais naudodamiesi.
 • turtas: Fair Binary Options apžvalgos suteikia pagrindinę informaciją apie galimus turto dydžius prekiavimui.
 • klientų aptarnavimas: mes susirašinėjame su klientų aptarnavimo specialistais tam, kad išbandytumėme kaip brokeris įdiegė pagalbos funkciją. Tai yra pats geriausias būdas išbandyti paslaugą
 • mokėjimai: mes išvardiname visas brokerio siūlomas mokėjimų galimybes, minimalią pradinio įnašo (depozito) sumą
 • išmokos: mes perspėjame prekiautojus, jeigu išmokų dydžiai yra per dideli, arba jeigu ilgai užtrunka išmokėti pinigus.

Kaip jau minėjome anksčiau, apžvalgos, kurias skaitysite kitur, skirsis viena nuo kitos. Jūs rasite įvairių puslapių, kaip mūsų, kurie yra atsakingi įvertinant internetinius brokerius ir rekomenduos jums, su kuriais brokeriais prekiauti. Fair Binary Options yra geriausia vieta gauti informaciją apie geriausius binarinių opcionų brokerius, nes mes į tai įdėjome itin daug pastangų ir darbo, ypač sekant rinkos pokyčius, kurie, tiesiogiai ir netiesiogiai, daro įtaką investuotojams.

Nepamirškine, kad gero internetinio brokerio radimas išsaugos jums nemažai laiko ir pinigų. Jūs tikai nenorite, kad jūsų pinigai būtų pavogti, vien dėl to, kad neskyrėte laiko atlikti namų darbų. Sekant šiais žingsniaisi, jūs užtikrinsite, kad jūsų prekiavimo procesas eitų itin sėkmingai.

Top Binarinių opcionų brokeriai – FBO Apdovanojimai

Po mūsų logotipu, kai kurių mūsų brokerių apžvalgų puslapyje, pamatysite apdovanojimų ikonas. Tai reiškia, kad šie binarinių opcionų brokeriai teikia tokias išskirtines paslaugas, jog nusipelnė FBO Apdovanojimo. Yra daug skirtingų kategorijų ir šiuos apdovanojimus mes duodame tik brokeriams, kurie rodė nuoseklius rezultatus, be nusiskundimų ar su menkais nusiskundimais, išspręstais klientų naudai. Peržiūrėkite 2015 FBO Apdovanojimų laimėtojus čia.

Saugaus binarinio brokerio sertifikatas

Fair Binary Options Saugaus binarinio brokerio sertifikatas yra  mūsų duodamas patvirtinimas brokeriams, kurie nuosekliai aplenkė rinką. Šie brokeriai suteikė išskirtines paslaugas investuotojams metai iš metų be didesnių skundų ar rimtų kaltinimų. Prekinio ženklo ir darbo su brokeriais patirties dėka, Fair Binary Options apdovanoja šį sertifikatą tam, kad pažymėtų jog šie brokeriai suteikia puikias paslaugas ir prisideda prie rinkos tapimo skaidresne klientams.

Fair Binary Options apžvalgos

Mes padarėme viską kas buvo mūsų valioje tam, kad pagerintume individualių binarinių opcionų skaidrumą užtikrindami, kad prekiautojai gaus reikiamą informaciją kaip paaiškina aukščiau. Be binarinių opcionų apžvalgų ir apdovanojimų, mes įtraukėme ir mūsų brokerių nuomones, prekiautojai gali perskaityti apie specialias šių brokerių siūlomas paslaugas, jų prekiavimo platformas, apdovanojimus, depozitus ir daugiau! Visa reikšminga mūsų sukaupta binarinių opcionų apžvalgų puslapiuose informacija yra pateikiama lengvu ir suprantamu būdu.

Binary Options apžvalgos – Brokerių Juodasis sąrašas

Kartais į mus kreipiasi investuotojai, jeigu turėjo kokių nors problemų su brokeriais. Tais atvejais kai problemos nėra teisingai išspręstos ir brokeris akivaizdžiai sukėlė nuostolių klientui, mes įtrauksime brokerį į juodąjį sąrašą. Jeigu spekuliantams kyla kokių nors klausimų dėl binarinių opcionų apžvalgų ar skundų, mes kviečiame juo susisiekti su mumis čia: Kontaktinis Fair Binary Options puslapis.

Mes reguliariai apžvelgiame brokerius tam, kad jie visada išpildo aukštus mūsų keliamus standartus. Mes rekomenduojame jums prekiauti tik su tais brokeriais. kurie yra šiame puslapyje norint išvengti nemalonumų ir problemų su pinigų gryninimu. EZTrader & NRG Binary, kartu su kitais brokeriais, buvo nesugrįžtamai išimti iš mūsų puslapio, kurie, kaip išsiaiškinome, sukčiavo. Jūs galite rasti Juodąjį brokerių sąrašą čia kartu su pilnais paaiškinimais kodėl šie sukčiai buvo išimti iš mūsų sąrašo.

Raskite Binarinių opcionų brokerį, nesvarbu iš kurios šalies esate!

Mes sunkiai dirbame, kad  galėtumėme pristatyti geriausias platformas investuotojams kiekvienoje šalyje naudodamiesi savo 16 lokalizuotų svetainių tinklą. Mes nerodome ne JAV brokerių, sąraše JAV lankytojams. Mes rodome reguliuojamus ir nereguliuojamus binarinių opcionų brokerius JAV gyventojams.

JAV binarinių opcionų prekeiviai turi daugelį įvairių būdų, kuriais naudodamiesi gali prekiauti su brokeriais palaikančiais paskyras iš Jungtinių Valstijų. Kadangi teisinių reguliacijų kliūtys neleidžia ES stiliaus brokeriams naudodits JAV binariniais opcionais, prekiautojai gali naudotis užsienio brokeriais. Šie JAV binarinių opcionų brokeriai buvo patikrinti Fair Binary Options. Norint išvengti JAV binarinių opcionų spekuliantų prisijungimo prie sukčiaujančių brokerių, jie gali peržiūrėti mūsų Juodąjį brokerių sąrašą čia.

Lankytojai iš kitų valstybių gali rinktis savo kalbą viršutiniame dešiniąjame, mūsų svetainės, kampe norėdami gaut puslapį savo gimtąja galba ir peržiūrėti brokerių, siūlančių geriausias prekiavimo platformas ir klientų aptarnavimą, pasirinkimą savo šalyje. Mes skiriame daug laiko tam, kad mūsų puslapio lokalizuotos versijos leistų suteikti geriausią įmanomą patirtį visiems vartotojams.

Top 10 brokerių sąrašas

 • Broker
 • Premija
 • Didžiausia grąža
 • Apžvalga
 • small logo picture
 • €100
 • 89%
 • FXMasterBot
 • IQoption Small Logo
 • €10
 • N/A
 • IQoption
 • 24Option Logo Small
 • €100
 • -
 • 24Option
 • uTrader Small Logo
 • €200
 • 85%
 • uTrader