Prekyba binariniais opcionais yra rizikinga

Binarinių Opcionų Automatinė Prekyba

Binarinių opcionų automatinė prekyba yra viena greičiausiai veikiančių rinkos nišų. Dabar jau aišku, kad naujokai ne visada turi laiko išmokti įvairius svarbius prekiavimo ir finansinės analizės aspektus, nepaisant to, kad binariniai opcionai yra lengvai suprantami bei prekiaujami.

Naudojantis automatiniu pardavimu, analizė tampa nebereikalinga – pažengusi programinė įranga utilizuoja ekspertų žinias, kurios pritaikomos spekuliantų naudai. Yra keli svarbūs aspektai, į kuriuos prekeiviai turėtų atkreipti dėmesį automatinio prekiavimo programose. Fair Binary Options teikia pirmenybę robotams, kurie yra:

 • nemokami;
 • naudojami naršyklėje;
 • patikimi;
 • tinka įvairiems patikimiems brokeriams.

Žemiau yra, mūsų apžvelgtų, automatinės prekybos opcionais, programinės įrangos, sąrašas. Mes rekomenduojame tik tuos Binary Options Robot.

 • Brokerai
 • Min. Depozitas
 • Min. Investicija
 • Grąža
 • Reitingas
 • Pradėti
 • Binarinių brokerių apžvalga
Prekyba binariniais opcionais yra rizikinga

Aš neturiu laiko studijuoti rinkos analizę – ką man daryti, kad sėkmingai prekiaučiau binariniais opcionais

Nuspėti turto kainos kryptį ateityje nėra paprasta. Tai reikalauja bendro pagrindinių veiksnių vertinimo supratimo, o taip pat techninio spekuliavimo aspekto supratimo naudojantis grafikais. Dėl to, kad ne visada lengva peržiūrėti visus faktorius, spekuliantai ieškojo būdų pagerinti rezultatus, pirmiau nesimokant rinkos analizės ir įgaunant ekspertų patirties.

Sprendimas atsirado su pirmos binarinės prekybos aukcionais programinės įrangos įžanga. Mes buvome nerangūs ir ne visada paprasti naudoti, tad klientas išmoko išspręsti prekybos analizės aspektą, bet procese prarado pagrindinį binarinio prekiavimo bruožą – paprastumą.

Dėl nesibaigiančių interneto ir algoritmų, skirtų prekiavimui, patobulinimų, binarinių opcionų auto prekyba tapo paprastesne ir populiaresne. Perėjimas į pilnai internetinį sprendimą, labiausiai rekomenduojamą produktą  – Binary Options Robot, kuris padarė binarinių opcionų prekybą žymiai paprastesne.

robot banner top

Kiek pinigų man reikia įnešti, kad galėčiau pradėti automatinę prekybą?

Daug spekuliantų nori sužinoti kiek jiems reikia įnešti pinigų, kad galėtų pradėti prekiauti su tam tikru binarinių opcionų robotu. Tai priklauso nuo binarinių opcionų brokerio, kuris palengvina auto prekybą. Dažniausiai, depozitai prasideda nuo $200.

Binarinių opcionų robotas – programos parametrų nustatymas

Kadangi yra įvairių tipų binarinių opcionų robotai, nesunku suprasti, kad kiekvienas iš jų yra šiek tiek skirtingas, tačiau, dauguma jų turi pagrindinius nustatymus, pavyzdžiui minimalus pardavimas, maksimali suma, kuri gali būti prarasta per dieną, pardavimų rūšis ir skaičius, ir tt. Tad, klientai dauguma atvejų galės kontroliuoti portfelį, net jeigu binarinių opcionų robotas yra pats paprasčiausias.

Binarinių opcionų robotai – brokeriai

BancDeBinary Logo SmallBinarinių opcionų auto prekybos programos gali integruotis su binariniais brokeriais daugeliu būdų. Kadangi šiuo metu pasaulyje yra keli šimtai skirtingų brokerių, kiekvienas jų gali turėti atskirą būdą integruotis bei leisti auto prekybą. Geriausi binariniai opcionų robotai naudoja geriausius brokerius. Binarinių opcionų robotai integruojasi su Banc De Binary, No1Option, BinaryGlobes, PorterFinance (tik Anglų), , CherryTrade (tik Anglų),, GOptions (tik Anglų), ir RBoptions.

Kiek aš galiu užsidirbti su binarine auto prekyba?

Tai klausimas į kurį dauguma spekuliantu labiausiai nori išgirsti atsakymą. Binarinių opcionų auto prekybos paslaugos dažniausiai pažada daug, bet iš tikrųjų, rezultatai gali labai skirtis. Vienas tokių pažadų pavyzdžių – BinaryBoom pažada $17,000 per savaitę: BinaryBoom overview (tik Anglų). Yra daug priežasčių kodėl tai greičiausiai neįvyks.

binary-option-robot-results-september

Su Binary Options Robot September Results: Infographics (tik Anglų),, binarinių opcionų robotu mes suskaičiavome laimėjimų procentą daugiau negu 70%.  Tai daug tikslesnis skaičius, kuris nemeluoja ir viena iš priežasčių kodėl mes siūlome Binarinių opcionų robotą.

Kodėl jums vertėtų išbandyti binarinių opcionų auto prekybą?

Na, žinoma, tikslas yra vidutiniam vartotojui prekiavimą padaryti paprastesnį. Daug binariniais opcionais prekiaujančių žmonių neturi jokios patirties finansinėse rinkose. Kai kurie net nesupranta pagrindinių principų.

Kad ir spekuliantams, kurie nesupranta rizikos, nerekomenduojama investuoti – binarinių opcionų auto prekyba palengvina pradžia be baimės prarasti pinigus. Signalai, kurie yra generuojami naudojantis auto prekyba, programos pagalba, lengvai tampa pardavimais. Sistema dažniausiai nereikalauja daug naudotojo indėlio.

Su auto prekybos sistema, spekuliantas pasikliauja signalų tiekėju tam, kad pristatytų ekspertizę, kurios jam trūksta, bei panaudoja ją tam, kad pasipelnytų iš rinkos. Tai skamba išties neįtikėtinai, ir daugeliu atveju taip ir yra. Rankinio prekiavimo atveju, spekuliantui reikia būti susipažinus su skirtingais kiekių judėjimais, tendencijomis ir kainomis. Tai gali būti atliekama analizuojant grafikus ir skirtingus indikatorius, kurie įvyksta kas dieną, savaitę ar mėnesį. Automatinio prekiavimo sistema leidžia spekuliantams pasipelnyti be papildomų žinių apie prekiavimo procesą.

robot banner top

Binarinių opcionų signalai vs Binarinė auto prekyba

Šiuo metu, turbūt, jums šiek tiek painu. Kodėl mes minime binarinių opcionų signalus, jeigu straipsnio tikslas yra paaiškinti binarinių opcionų auto prekybą. Tačiau, šios dvi idėjos yra persipynusios. Binariniai signalai taip pat yra skirti palengvinti paprastų žmonių prekybą tam, kad gautų geresnius rezultatus rinkoje. Signalų tiekėjai generuoja signalus, arba naudodamiesi algoritmu arba naudodamiesi profesionaliais prekeiviais, su patirtimi bei naudoja informacijos komunikavimo technologijas tam, kad pristatytų signalus klientams. Vartotojai tuomet pasirenka ar jie nori išklausyti patarimų esančių signaluose ir atitinkamai prekiauti.

Robot-signals-300x214Auto prekiavimas = Signalai, kurių nereikia prekiauti

Aukštos kokybės auto prekybos sistemų privalumas yra tas, kad spekuliantai gali atlikti skirtingus sandorius naudodami įvairias strategijas (eng) ištisai nestebėdami rinkos. Tai žinoma padaro sąskaitų valdymą paprastesniu, nes gali būti šiek tiek sudėtinga valdyti juos rankiniu būdu.

Binarinių opcionų auto prekybos programa

Yra daug skirtingų binarinių opcionų auto prekybos paslaugų. Jos dažniausiai skiriasi dizainu. Kai rašome dizainas, mes neturime omenyje jokio grafinio dizaino, kuris yra matomas, bet, turime omenyje, prekiavimo sistemos dizainą.

Binarinių opcionų ekspertai auto prekyba

Kaip mes jau minėjome, dauguma šių paslaugų naudoja algoritminę prekybą, tuo tarpu kiti naudojasi profesionaliais prekeiviais. Algoritminė prekyba yra geriau tais atvejais, kai klientai teikia pirmenybę trumpo laikotarpio sandoriams, nes tie algoritmai gali atskirti tendencijas, jie buvo suprogramuoti labai greitam veikimui ir gali vykdyti sandorius su trumpais galiojimo terminais. Profesionaliems spekuliantams geriau sekasi su dieniniais ir ilgesnių galiojimo terminų sandoriais.

Tačiau, svarbiausia binarinių opcionų auto prekybos paslaugos dalis yra programinės įrangos dizainas. Tai reiškia būdą, kuriuo programinė įranga buvo sukurta. Binariniai opcionai, kuomet prekiaujami rankiniu būdų, yra prekiaujami internetinėse platformose, veikiančiose naršyklės lange, tad spekuliantams nereikia daug galvoti kokiu būdų platforma veikia.

robot banner top

Ne visa auto prekybos programinė įranga yra vienoda

Dizaino atžvilgiu, yra daug pasikartojimų, tačiau šioje srityje, mes turime omenyje binarinių opcionų auto prekybos programinę įrangą, kurią reikia parsisiųsti ir suinstaliuoti kliento kompiuteryje. Tai reiškia, kad spekuliantui reikia užsiregistruoti tiekėjo svetainėje, esant reikalavimui susimokėti mokestį tam, kad gautų parsisiuntimo nuorodą ir ją suinstaliuoti. Po to, programa turi būti nustatyta, pagrinde įvedant pasirinkto brokerio informaciją bei prisijungimo duomenis. Priklausomai nuo programinės įrangos, daugiau ar mažiau nustatymų turi būti pritaikyti prieš naudojantis programa.

Problemos su šiuo požiūriu yra tos, kad vartotojai susiduria su problemomis parsisiunčiant ir įdiegiant programinę įrangą. Tai suprantama – mes gyvename 21 amžiuje, kai žmonėms įprasta ieškoti veikiančių sprendimų, kurie nereikalauja daug pastangų. Gerosios savybės yra tos, kad atskira programa, ko gero, bus stabilesnė negu kitos rūšies binarinė auto prekybos sistema, kurią mes pristatome

c02282373-300x163Binarinių opcionų auto prekybos programa – Naršyklės priedai

Antras auto prekybos programos binariniais opcionais būdas yra priedas naršyklėje. Pagrindinė mintis čia yra naudotis daugelio modernių naršyklių teikiama paslauga – priedais tam, kad padarytų mažą programėlę, kuri veikia kaip automatinis prekiavimas su pasirinkto brokerio platforma. Dažniausiai, gaunate priedą su keliais nustatymais. Kuomet tai atrodo labai praktiška, daugeliu atveju tai yra prasčiausio dizaino programos. Dauguma jų vis tiek veikia tuo pačiu būdu, ta programa naudoja platformos poziciją tam, kad gautų signalo informaciją tiesiai į brokerio prekybos platformos atvaizdavimą.

Tai – labai nerangus sprendimas ir, turbūt, blogiausia binarinės auto prekybos programos vykdymo rūšis. įdiegimas gali būti paprastesnis su atskira programa, tačiau, tai nėra taisyklė. Kartais priedui reikia būti parsiųstam bei suinstaliuotam visai kaip paprastai programai.

Bet kuriuo atveju, šis sprendimas dažnai yra mažiau stabilus ir saugus, nes priklauso nuo naršyklės ir jos darbo.

Internetinis 100% automatinis prekiavimas yra geriausias pasirinkimas

Net neprisiliečiant prie binarinių opcionų automatinės prekybos veiklos (tik Anglų),, mes pasiekiame naujausią būdą vykdyti auto prekybą. Naujas būdas gerbia neatskiriamą naršykle pagrįstus binarinius opcionus ir išlaiko pagrindinę binarinių opcionų savybę – online, jokių parsisiuntimų, naršyklės lange. Pagrindinė idėja yra turėti visus reikiamus nustatymus naršyklėje ir įjungti auto prekybą on ir off paprasčiausiu paspaudimu. Internetiniai sprendimai tampa populiariausiu būdu prekiauti binarinius opcionus, kadangi nereikia nieko įdiegti.

dashboard_popup_robot1-300x201

Kainos ir roboto aktyvavimas

Daug klientų klausia kiek šie binarinių opcionų automatinės prekybos sprendimai kainuoja. Nėra jokio unikalaus atsakymo į šį klausimą. Vieni ima už jų programas, kai kiti neima. Vieni reikalauja mėnesinių mokesčių kai kiti parduoda programų licencijas reikšmingesnėms versijoms. Taip pat, daug kas siūlo nemokamas versijas, į kurias neįeina visi pilnos versijos opcionai, už kuriuos turi būti sumokama. Kai kuriais atvejais, yra mažiau nustatymų, kuomet kitais atvejais ne visi brokeriai yra galimi.

Mokamos programos dažniausiai reikalaus aktyvavimo kodo iš tiekėjo tam, kad veiktų. Tai yra apsauga prieš prasisiuntimą bei naudojimą nesusimokėjus. Tai taip pat priežastis kodėl daug klientų mano, kad yra nulaužimas ar kodo generatorius binarinių opcionų robotams. Mes nežinome ar programuotojai išrado kokių nors nulaužimų tam, kad gautų šią įrangą nemokamai, bet greičiausiai tai būtų užblokuota jūsų naršyklėje iš brokerio pusės.

robot banner top

Nemokama auto prekiavimo programa

Jeigu jūs teikiate pirmenybę nemokamoms binarinių opcionų automatinio prekiavimo programoms, nereikia apeidinėti taisyklių bandant nulaužti programas. Yra puiki nemokama binarinės auto prekybos paslauga, kur jums tereikia užsiregistruoti bei aktyvuoti profilį. Mūsų mėgstamiausia , kaip jūs galite pamatyti žemiau esančiame sąraše Binary Options Robot. Tai yra nemokamos ir turi naršykle pagrįstus atvaizdavimus nereikalaujančius jokių parsisiuntimų.

APPLEMAC-300x160Mac binarinių opcionų botas

Ne visi binarinių opcionų auto prekybos sprendimai turi versijas tinkančias Mac kompiuteriams. Priedų sprendimai gali kai kuriais atvejais veikti. Užtikrinčiausias būdas gauti naršykle pagrįsta sprendimą, kaip jau minėjome, yra Binary Options Robot. Šiuo būdu, spekuliantai gali būti tikri, kad tai veiks kiekvienoje platformoje, ne įdiegimo.

Binarinių opcionų robotas – apgaulė ar ne

Binarinių opcionų robotų sektorius yra visapusiškas ir sunku pasakyti ar kiekviena paslauga yra gera. Kai kurios gal ir nėra tokios blogos, bet naudoja įtartinas taktikas, kurios verčia nepasitikėti. Kai kurios, yra visiškas šlamštas meldžiančios klientų “užsidirbk greitai” schemomis. Pasitikėkite mumis, nėra tokio dalyko. Nepatikėkite tuo. Taip pat svarbu, kad jūsų pasirinktas binarinių opcionų robotas necharakterizuotų nepatikimų brokerių, nes kitaip gali kilti problemų išimant uždarbį. Pažiūrėkite į mūsų juodąjį brokerių sąrašą tam, kad žinotumėte kokių brokerių vengti.

Top 10 brokerių sąrašas

 • Broker
 • Premija
 • Didžiausia grąža
 • Apžvalga
 • small logo picture
 • €100
 • 89%
 • FXMasterBot
 • IQoption Small Logo
 • €10
 • N/A
 • IQoption
 • 24Option Logo Small
 • €100
 • -
 • 24Option
 • uTrader Small Logo
 • €200
 • 85%
 • uTrader